KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8299161
nr 829 9161
Raymond Moretti
(1931-2005)
Oljemålning, Raymond Moretti (1931-2005), komposition, signerad, -57, 92x73
Kondition: krackeleringar, färgbortfall
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2013
kl 19:53:32
22/5 14:19:05